RUHSATLAR ELDEN TESLİM EDİLİYOR
03 ARALIK Pazar, 2017
RUHSATLAR ELDEN TESLİM EDİLİYOR

Beylikdüzü Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, ilçedeki iş yeri sahiplerini yerlerinde ziyaret ederek işletme ruhsatlarını teslim ediyor.

RUHSATLAR ELDEN TESLİM EDİLİYOR admin

Çağdaş, girişimci ve yeni çağın gereklerine uyum sağlayan güncel bir yerel yönetim anlayışının sergilendiği Beylikdüzü’nde hayata geçirilen son uygulama, işletme sahiplerinden takdir görüyor. Beylikdüzü Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından ruhsat vermeye uygun koşullara sahip işletmeler belirlenerek, yerlerinde ziyaret ediliyor ve ruhsatları teslim ediliyor. Her hafta Perşembe günleri gerçekleşen ruhsat teslimi ziyaretlerine; meclis üyeleri, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Çakılcıoğlu ile Beylikdüzü Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Şevket Bayman katılıyor.

 

Beylikdüzü’nde aidiyet duygusunu geliştirmek, komşuluk ilişkisini arttırmak, hemşerilik kültürünü yerleştirmek adına önemli bir adım olan projede işletme sahibi ile sohbet ediliyor ve şeffaf bir diyalog kuruluyor. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mektubu da ruhsatın yanında teslim ediliyor. Rutin bir işlemin ötesine geçerek samimi bir iletişim ortamının yaratılmasına olanak tanıyan ziyaretlerde ruhsat sahibinin yüzü gülüyor. Beylikdüzü’nün genelini ilgilendiren birçok konuda işletme sahiplerinden geri bildirimin alındığı, talep ve görüşlerin paylaşıldığı sohbetler, kamu hizmeti için önemli bir yol haritası da sunuyor. Yerinde yapılan ruhsat teslim ziyaretleri, işletmecinin belediyenin her an ulaşılabilir bir yönetim anlayışı içinde olduğunu da deneyimlemesi açısından önem taşıyor.

 

 

beylikdüzü ruhsat girişimci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL SANATLAR AKADEMİSİ ÖDÜL GETİRDİ
YAŞAM VADİSİ ÖDÜL GETİRDİ