ÜNİVERSİTEYİ PARKA KAVUŞTURDU
03 ARALIK Pazar, 2017
ÜNİVERSİTEYİ PARKA KAVUŞTURDU

Avcılar Belediyesi İstanbul Üniversitesi’nin Avcılar Kampüsü’ne çocuk parkı yaptı. Parkın açılışını yapan Belediye Başkanı Handan Toprak, çocuklara önem veren bir belediyecilik anlayışına sahip olduklarını söyledi

ÜNİVERSİTEYİ PARKA KAVUŞTURDU admin

“Çocuk Dostu Belediyecilik” sloganı ile Avcılar’da park, bahçe ve yeşil alanlara dikkat çeken Avcılar Belediyesi, İstanbul Üniversitesi Avcılar yerleşkesi Mühendislik Fakültesi’ndeki kreş’in yanında yer alan boş alana çocuk parkı yaptı. Avcılar Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünce yapılan çocuk oyun parkının açılışını Avcılar Belediyesi Başkanı Dr. Handan Toprak Benli gerçekleştirdi. Avcılar Belediyesi eğitim, çocuk, çevre dostu belediyecilik anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir.        

Park açılışında yaptığı açıklamada yeşil alanların çocuklarımız ve geleceğimiz açısından önemini vurgulayan Başkan Toprak, “İnsanlar, hayatları boyunca öğrendiklerinin yarısını okul öncesi dönemde öğrenmektedir. Biz bunun bilincinde olan bir belediyecilik anlayışıyla güzel yavrularımızı oyun parkı ile buluşturmaktan mutluluk duyuyor, gönüllerince eğlenip keyifli zaman geçirebilecekleri günler diliyoruz” dedi.

avcılar istanbul üniveristesi çocuk parkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL SANATLAR AKADEMİSİ ÖDÜL GETİRDİ
YAŞAM VADİSİ ÖDÜL GETİRDİ