EROĞLU DA BİNAYA HAYRAN KALDI
03 ARALIK Pazar, 2017
EROĞLU DA BİNAYA HAYRAN KALDI

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü de ziyaret eden KKTC eski Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, belediye hizmet binasını Büyükçekmece’ye yakıştığını söyledi

EROĞLU DA BİNAYA HAYRAN KALDI admin

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) 34'üncü kuruluş yıl dönümü kutlamaları vesilesiyle bir dizi etkinliklere katılmak için İstanbul’da bulunan KKTC 3. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü de ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, yanında bulunan heyetiyle birlikte Büyükçekmece Belediyesinin yeni hizmet binasını gezdi. Eroğlu, Büyükçekmece Belediye binasına tam not verdi.   Eroğlu, “Yapım aşamasında da gördüğüm, daha önce de gezdiğim bina Büyükçekmece’ye çok yakıştı. Bu yapıta hayran olmamak elde değil. Başkan Dr. Akgün’ü ve Büyükçekmece halkını kutluyorum” dedi.

3. Cumhurbaşkanı Eroğlu, Dr. Hasan Akgün ile aile dostlukları olduğunu da belirterek gösterdiği misafirperverlik ve ilgiden dolayı kendisine teşekkür etti.

Başkan Dr. Hasan Akgün ise, Sayın Cumhurbaşkanımız Eroğlu’nu Büyükçekmece’de ağırlamak her seferinde bizim için büyük onurdur. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum, Kendisine saygılarımızı sunuyoruz” dedi. Dr. Akgün,   “Bu binada Büyükçekmece halkına kusursuz bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.   Belediye binamız sadece belediyecilik hizmeti veren bir yapı değil. Büyük Büyükçekmece ailesinin her türlü sosyal ve kültürel etkinliklerinin de adresidir” diye konuştu.

Başkan Akgün, Derviş Eroğlu’na yeni yayınlanan “Büyük Medeniyetler Kenti Büyükçekmece” kitabını da imzaladı.

 

derviş eroğlu kktc dr. hasan akgün belediye binası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL SANATLAR AKADEMİSİ ÖDÜL GETİRDİ
YAŞAM VADİSİ ÖDÜL GETİRDİ