07 NİSAN Cumartesi, 2018
SERBEST HÜKÜMLÜLER ESENYURT'A AĞAÇ DİKTİ

Denetimli serbestlik hükümlüleri Esenyurt’ta oluşturulan Zeytin Dalı Hatıra Ormanı’na 400 fidan dikti

SERBEST HÜKÜMLÜLER ESENYURT'A AĞAÇ DİKTİ
SERBEST HÜKÜMLÜLER ESENYURT'A AĞAÇ DİKTİ admin

Esenyurt Belediyesi ve Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nün Alkop Sanayi Sitesi yanındaki alanda ortaklaşa düzenlediği Zeytin Dalı Hatkıra Ormanı’na düzenlenen törenle ağaç dikildi.

Açılışa Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Sırrı Topluyıldız, hakim ve savcılar ve belediye personeli ile denetimli serbestlik hükümlüleri katıldı. Protokol konuşmaları ile başlayan tören plaket takdimi ile devam etti. Ardından protokol üyeleri ile denetimli serbestlik hükümlüleri birlikte fidan dikti. Toplan 400 adet çam fidanının denetim serbestlik hükümlüleri tarafından dikilen hatıra ormanına 2 tane de zeytin ağacı protokol üyeleri tarafından dikildi. 
Törende bir konuşma yapan Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, “Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığımız ile ortak hareket ederek denetimli serbestlikten faydalanan kardeşlerim ile beraber bir hatıra ormanı yaptık. İsmini de Zeytin Dalı koyduk. Bu Ağaç dikim organizasyonunu adli personelimiz ile birlikte yapmaktan gurur duyduk. Bu organizasyonun içinde hükümlü diyebileceğimiz denetimli serbestlikten yararlanan kardeşlerimizin de bu işin içinde olması bizleri ayrıca mutlu ediyor” dedi. 

 

 

esenyurt belediyesi ali murat alatepe fidan dikti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANSER KADER DEĞİL
BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR