08 NİSAN Pazar, 2018
ÇATALCA'NIN GURURU OLDU

Çatalca Belediyesi Karate Takımı’nın başarılı sporcusu Gözde Baydemir, Başkan Cem Kara’ya verdiği sözü tutarak Türkiye Şampiyonu oldu.Aynı zamanda Milli Takıma seçilme başarısı da gösterenMinik Karateci Çatalca’nın gururu oldu

ÇATALCA'NIN GURURU OLDU
ÇATALCA'NIN GURURU OLDU admin

Çatalca Belediyesi Karate Takımı her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor. Takımın her biri birbirinden başarılı karatecileri katıldıkları turnuvalardan madalyasız dönmüyor.

Geçtiğimiz aylarda Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı ziyaret ederek kendilerine maddi manevi desteklerinden dolayı teşekkür eden sporcular, o gün Başkan Cem Kara’ya vermiş oldukları sözü başarıdan başarıya koşarak tutmaya devam ediyor.

2008 doğumlu Gözde Baydemir, Türkiye Karate Federasyonu’nun Gaziantep’te düzenlediği Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası’nda, Türkiye Şampiyonu olaraktakımın başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Aynı zamanda Milli Takım seçmelerinde başarılı olan Gözde, Milli Takıma seçilerek Çatalca’nın karatede bayanlardailk Milli Takım sporcusu oldu. Baydemir, 27-29 Nisan´da Sırbistan´ın Belgrad kentinde gerçekleşecek Balkan Karate Şampiyonası´nda ülkemizi başarıyla temsil edecek.

Başkan Kara tebrik etti

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Karate Takımını başarılı sporcu Gözde Baydemir şahsında kutlayarak, antrenörleri Muzaffer Muyan’a, desteklerinden ve spora verdikleri önemden dolayı karatecilerin ailelerine teşekkür etti.

 

çatalca belediyesi cem kara milli karate
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANSER KADER DEĞİL
BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR