06 NİSAN Cuma, 2018
FEN İŞLERİ EKİPLERİ HER AN HER YERDE

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların rahat ve huzuru için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

FEN İŞLERİ EKİPLERİ HER AN HER YERDE
FEN İŞLERİ EKİPLERİ HER AN HER YERDE admin

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış aylarında yoğun olarak sürdürdüğü çalışmalarına, bahar aylarında da ara vermeksizin devam ediyor. Ekipler muhtelif mahallelerde, asfalt bakım ve onarım çalışması gerçekleştirmenin yanı sıra vatandaşların can ve mal güvenliğini riske atacak durumlara da anında müdahale ediyor.

Ekipler, son çalışmalarında Çağlayan Ege Sokak’taimar yolu açarak, malzeme serimi gerçekleştirdiler.Çakıl Mahallesi Ekrem Çıkmazı Sokak, Gökçeali Mahallesi Gezer Sokak,Gökçeali Mahallesi Göl Çıkmazı Sokak ve Nergis Sokak, İzzettin Mahallesi Taşlıpara Caddesi, Kestanelik Mahallesi Kanaat Sokak, Kestanelik MahallesiKayandere Sokak’ta yol bakım onarım ve malzeme serimi işlerini tamamlayan ekipler, Manisa Bayırı’ndabozuk olan yol alanında çalışma yaparak yenilenmiş haliyle vatandaşların hizmetine sundu.

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca,Ferhatpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi’nde bulunan metruk binanın tehlike arz eden güvenlik duvarının yıkımını gerçekleştirerek yenisini yaptı.Mescid Sokak’taçöken bacanın tamiratını yapan ekipler, Ormanlı Mahalle Meydanı’nda bulunanbayrak direğinin onarımını gerçekleştirdi.

 

çatalca belediyesi cem kara fen işleri çalışıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANSER KADER DEĞİL
BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR