08 NİSAN Pazar, 2018
ÇATALCA'DA BESLENME VE DİYETİSYEN MERKEZİ AÇILDI

Çatalca’da, sağlıklı yaşamın değişmez unsurları olan,doğru beslenme ve kilo yönetimi konusunda hizmet verecek “Beslenme ve Diyetetik Merkezi” açıldı

ÇATALCA'DA BESLENME VE DİYETİSYEN MERKEZİ AÇILDI
ÇATALCA'DA BESLENME VE DİYETİSYEN MERKEZİ AÇILDI admin

Çatalca BelediyeBaşkan Yardımcısı Erhan Güzel, Diyetisyen Büşra Gündoğan tarafından hizmete sunulanBeslenme ve Diyetetik Merkezi’nin açılışını düzenlenen törenlegerçekleştirdi.

Ferhatpaşa Mahallesi, Değirmen Sokak’ta faaliyete geçen ve Çatalca’nın ilk diyet merkezi olma özelliğini taşıyan açılışta konuşan Başkan Yardımcısı Erhan Güzel, sağlıklı yaşamın önemine değinerek iş yeri sahibi Büşra Gündoğan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yardımcısı Güzel konuşmasında, “İlçemiz sürekli büyümeye devam ediyor. Sürekli büyürken meslek grupları da farklılaşıyor ve yenileniyor. Bugün de burada, Büşra kardeşimizin açmış olduğu işyerindeyiz. Çatalca için yeni bir meslek grubu. İnsanlarımızın sağlığı bizler için çok önemli. İlçemizin sağlığına sunacağı katkılardan dolayı şimdiden ben kendisine teşekkür ediyor, işyerimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Diyetisyen Büşra Gündoğan tarafından Çatalca’ya hizmet verecek olan merkezde; vücut analizi, sağlıklı zayıflama,beslenme sorunları, bireysel beslenme danışmanlığı gibi konularda vatandaşlara hizmet sunulacak.

 

çatalca belediyesi cem kara diyetisyen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANSER KADER DEĞİL
BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR