01 NİSAN Cumartesi, 2017
BAŞKAN TOPRAK ÖĞRENCİLERE ÖRNEK OLDU

Orman Haftası etkinlikleri dolayısıyla düzenlenen Fidan Dikiminde Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak da kazmayı küreği eline aldı ve minik öğrencilere doğa konusunda rol-model oldu

BAŞKAN TOPRAK ÖĞRENCİLERE ÖRNEK OLDU admin

 

    Tahtakale Mahallesi Ispartakule Bulvarı sonunda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda Avcılarlı vatandaş katıldı. Avcılar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün düzenlediği etkinlikte fıstık çamı ve leylendi fidanları dikildi. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin de katıldığı etkinliğe Muhtarlar, Avcılar Belediyesi Kent Enstitüsü Çocuk Kulüpleri öğrencileri ve çok sayıda Avcılarlı vatandaş katıldı.

   Sevgi ile bakacaklar

   Çocuk Kulübü öğrencileri elleri ile fidan dikmenin mutluluğunu yaşarken, çocuklarla beraber fidan diken Başkanı Dr. Toprak; “Doğanın akciğerleri olan ormanlarımız, geleceğe bırakılacak en önemli mirastır. Bugün geleceğimizin aydınlık yüzlü çocukları ile beraber fidan dikmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Avcılar çocukları Çocuk Kulüplerimizde cinsiyet eşitliği temellerinde eğitim alırken, doğayı ve canlıları da sevmeyi öğreniyorlar, bilimin ışığında eğitim alıyorlar. Bu fidanlarımızı da çocuklarımız gibi sevgi ile büyüteceğiz. Eminim çocuklarımız da gelecekte, ağaca dönüşecek bu fidanlarımıza bizden öğrendikleri gibi sevgi ile bakacaklar” dedi. 

handan toprak avcılar ağaç dikim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEVİNEN TARAF ÇATALCA OLDU
SULTANLIK BÖYLE OLUR