01 NİSAN Cumartesi, 2017
İMAMOĞLU’NDAN ŞAMPİYONLARA DESTEK

Avrupa’da şampiyonlukları olan ama antrenman yapacak bir yüzme tesisi olmayan Beylikdüzü Yüzme Kulübü’nün imdadına Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yetişti. Şampiyon yüzücüler artık yarı olimpik havuza sahip oldular

İMAMOĞLU’NDAN ŞAMPİYONLARA DESTEK admin

Bünyesinde Avrupa Şampiyonu sporcuların da yer aldığı Beylikdüzü Yüzme Kulübü antrenmanlarını yapacağı tesisine kavuştu. Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi yanında yer alan ve rehabilite edilen yarı olimpik havuz Beylikdüzü Yüzme Kulübü’ne tahsis edildi. Üzeri açılır-kapanır olarak yapılan yüzme havuzunun açılışını Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptı.

İlçeye hayırlı olsun

Kulübe başarılar dileyen Başkan Ekrem İmamoğlu, “Kurduğumuz Spor İşleri Müdürlüğü sayesinde ilçemizde çok farklı alanlarda spor faaliyetleri yapılıyor; ancak ben yüzmeyi her zaman farklı bir yere koyuyorum. Özellikle çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi için etkili olan yüzme dünya çapında da itibarlı bir spor dalı. Yüzme kulübüne tahsis edilen bu tesis ilçemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

2002 yılından beri Beylikdüzü’nde çalışmalarını sürdüren kulübe rehabilite edilerek tahsis edilen yarı olimpik yüzme havuzunun açılışında Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri mini bir konser verdi. Açılışta Beylikdüzü Belediye 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları da hazır bulundu. Açılış Beylikdüzü Yüzme Kulübü üyelerinin gerçekleştirdiği performanslar ile son buldu.

Tesiste hidroterapi tedavisi de verilecek

Tesiste Beylikdüzü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü aracılığı ile yapılan yaz-kış spor okulları hizmeti ücretsiz verilecek. Ayrıca; Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün hizmeti olarak uygulamada olan hidroterapi tedavisi de bu tesiste doktor tarafından önerilen vatandaşlara, uzman yardımı ile verilecek.

 

 

 

beylikdüzü ekrem imamoğlu yüzme olimpik havuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEVİNEN TARAF ÇATALCA OLDU
SULTANLIK BÖYLE OLUR