28 NİSAN Cuma, 2017
BÜYÜKLERİMİZİ SAYMAK

Avcılar’ın büyükleri her gün Bülent Ecevit Emekliler Parkında buluşuyor.

 BÜYÜKLERİMİZİ SAYMAK Feriha Muştu

Avcılar Belediyesi,her gün yapılan çay simit ikramı dışında 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Bülent Ecevit Emekliler Parkında Avcılar’ın değerli büyükleri için ayrıca kahvaltı düzenledi.

Avcılar ilçesinde yaşayan yaşlı insanları Yaşlılar Haftasında da unutmayan Avcılar Belediyesi, Bülent Ecevit Emekliler Parkında 20 Mart Pazartesi sabahı kahvaltı düzenleyerek Avcıların değerli büyüklerini bir araya getirdi. Avcılar’da yaşlı ve emekli vatandaşlar sadece yaşlılar haftasında hatırlanmıyor, Avcılar Belediyesi her sabah hemşehrileri için Bülent Ecevit Emekliler Parkında simit ve çay ikramında bulunuyor. Toplumcu Belediyecilik anlayışı ile hizmet vermeye devam eden Avcılar Belediyesi,yaşlı ve kimsesizler için evde bakım hizmetinden aşevinden evlere 3 çeşit sıcak yemek hizmetine kadar tüm ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Evini temizleyemeyecek durumda olan vatandaşlarını da unutmayan Avcılar Belediyesi, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünün yönlendirdiği ekipler aracılığı ile kapsamlı bir şekilde temizlenmesini sağlıyor.

SADECE YAŞLILAR HAFTASINDA DEĞİL HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de düzenlenen etkinlikte yerini alırken, kahvaltıya katılımın yoğun olduğu gözlendi. BaşkanDr.Toprak;“ Küçüklerini sevmek ve büyüklerini saymak üzere ant içmiş bir ulusun evlatları olarak sadece Yaşlılar Haftasında değil değerli büyüklerimizi her zaman hatırlamalıyız. Biz de çalışmalarımızı bu kapsamda yürütüyoruz. Yaşlılar Haftası dolayısıyla da bugün Avcılarımızın siz değerli büyükleri ile bir aradayız, hepinizin yaşlılar haftasını kutluyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

 

 

küçükçekmece belediyesi handan toprak yaşlılar haftası emekliler parkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YAŞLILARIN VE HASTALARIN EVİNE UZLAŞMA KOMİSYONU GİDİYOR
“FARK ET GELİŞTİR GELECEĞİ DEĞİŞTİR’’E BÜYÜK AÇILIŞ