23 MART Perşembe, 2017
BAŞKAN AKGÜN : DOKTORLUK İNSANLIK ADINA ÇOK ULVİ BİR MESLEKTİR

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, öğretmen ve doktorların çok ulvi bir mesleği icra ettiklerini belirterek; “Öğretmenlerimizi ve doktorlarımız çok seviyorum” diye konuştu

BAŞKAN AKGÜN : DOKTORLUK İNSANLIK ADINA ÇOK ULVİ BİR MESLEKTİR Feriha Muştu

Büyükçekmece Belediyesi’nin geleneksel Tıp Bayramı Balosu World Point Balo Salonu’nda oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti.

“Kutsal ve saygın bir meslek”

Geceye Büyükçekmece ilçesinde görev yapan kamu hastaneleri ve özel hastanelerin doktor ve sağlık çalışanları eşleriyle birlikte katılırken, bir toplantı için Büyükçekmece’de bulunan eski İçişleri Bakanı ve TBMM Başkan Vekili Meral Akşener’de katıldı.

Tıp Balosu’nun açılış konuşmasını yapan Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi ve Büyükçekmece Kolan Hastanesi Başhekimi Dr. Önder Yüksel Eryiğit, tıp çalışanlarının, insanı yaşatmayı, insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli yaşam sunmayı amaçlayan, kutsal ve saygın bir mesleği özveriyle yerine getirdiklerinin belirterek; “Yaşanılan tüm zorluklara rağmen bu mesleği icra eden tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı canı gönülden kutlarım” diye konuştu.

“Öğretmenlerimizi ve doktorlarımızı çok seviyorum”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bir kez daha bir tıp balosunda doktor ve sağlık çalışanları ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek; “Büyükçekmece Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz her sosyal aktivite bizim için çok önemlidir. Ancak ben bu aktiviteler arasında ikisine daha çok önem veririm. Bunlar bir tanesi her yıl düzenlemiş olduğumuz 14 Kasım Öğretmenler Günü Balosu. Diğeri de 14 Mart Tıp Bayramı Balosu. Öğretmenler Günü balosunu tıp balosundan biraz da fazla severim. Çünkü tıp adamlarını da, benim gibi şehirciyi de, cumhurbaşkanını, başkanını da yani bizim hepimizi yetiştirenler öğretmenlerdir. Sizler de doktor olduktan yada sağlık çalışanı olduktan sonra insanlık adına öğretmenler gibi çok ulvi bir mesleği icra ediyorsunuz. Bunun için öğretmenlerimizi de, doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarımızı da çok seviyorum” dedi.

Gönüllerince eğlendiler

Eski İçişleri Bakanı ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener’de gecede yaptığı konuşmada doktor ve sağlık çalışanlarının çok kutsal bir mesleği icra ettiklerini belirterek; 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Yapılan konuşmaların ardından geceye katılan yaklaşık sağlık çalışanları Çılgın Metin’in söylediği şarkılarla gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

büyükçekmece belediyesi hasan akgün tıp bayramı tıp balosu world point
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“CUMHURİYET VE DEMOKRASİ” FİLMİNE BU KEZ DE 2 OSCAR
BOZUK METROBÜSLER İADE EDİLSİN