11 OCAK Cuma, 2019
CHP’liler İstanbul kampanyası için buluştu

CHP İBB Başkan Adayı İmamoğlu, CHP yönetimiyle bir araya geldi

CHP’liler İstanbul kampanyası için buluştu admin

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun yerel seçim kampanyasını ve stratejilerini görüşmek üzere düzenlediği toplantıda CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin MYK üyeleri ve milletvekilleriyle bir araya geldi. CHP’li Kaftancıoğlu, toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada “İstanbul’a ilişkin yaptığımız çalışmaları ve yol haritamızı görüştük. İmamoğlu, önümüzdeki haftalarda İstanbulluların umudunu tazeleyecek birbirinden sağlam projeleri tek tek açıklayacak” dedi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, partisinin genel başkan yardımcıları, il başkanı, milletvekilleri, parti meclisi ve yüksek disiplin kurulu üyeleriyle buluştu. CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu tarafından bugün sabah saatlerinde Şişli’de düzenlenen toplantıda CHP’nin İstanbul kampanyasının detayları masaya yatırıldı. İmamoğlu ile birlikte başta milletvekilleri ve PM üyeleri olmak üzere parti yöneticilerinin kampanya sürecindeki çalışma alanlarının da görüşüldüğü toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıda CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu da seçim kampanyasıyla ilgili bir sunum yaptı.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantının ardından yazılı bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, “Aylardır süren çalışmalarımız kapsamında bugüne kadar İstanbul’da mahalle mahalle saha araştırmaları, ölçümler yaptık; raporlar hazırladık. Şimdi bu hazırlıklarımız ışığında kampanyamıza son şeklini veriyoruz. Bugün de genel başkan yardımcılarımız, parti meclisi, yüksek disiplin kurulu üyelerimiz ve milletvekillerimizi, İBB Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu ile bir araya getirdik. İstanbul’a ilişkin yaptığımız çalışmaları ve yol haritamızı görüştük. Seçim sürecindeki çalışma stratejilerimizin netleştirilmesi için çok verimli bir toplantı oldu. Parti yöneticilerimizin eleştirileri ve önerileriyle seçim stratejimiz ve kampanyamız son şeklini alacak. Adayımız İmamoğlu, önümüzdeki haftalarda İstanbulluların umudunu tazeleyecek birbirinden sağlam projeleri tek tek açıklayacak. Adaylığının açıklandığı günden beri İstanbulluların kendisine olan ilgisinin her geçen artıyor olması, bizim de inancımızı ve kararlılığımızı arttırıyor. 31 Mart’ta İstanbul için yepyeni bir sayfa açılacak”  ifadelerini kullandı.

chp istanbul istanbul dayı ekrem imamoğlu dr. canan kaftancıoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çatalca mutlu mesut olacak
CHP’liler İstanbul kampanyası için buluştu