15 KASIM Çarşamba, 2017
MANİKÜR DERSLERİNE YOĞUN İLGİ

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi’nin açtığı mesleki kurslar bu sene de büyük ilgi görüyor. Manikür ve pedikür tekniklerinin öğretildiği kurs ise talep yoğun

MANİKÜR DERSLERİNE YOĞUN İLGİ admin

Büyükçekmece Belediyesi Halk akademisi bünyesinde devam eden Manikür ve Pedikür Teknikleri kurslarına Büyükçekmeceli kadınların ilgisi oldukça yoğun.

Bugüne kadar binlerce kadını meslek sahibi yapan Büyükçekmece Belediyesi’nin meslek edindirme kurslarını bu yılda ilgi oldukça fazla.

Uzman eğitmenler eşliğinde

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi’nin 2017-2018 döneminde “Elinizden Her İş Değil, Sevdiğiniz İş Gelsin” sloganıyla 15 farklı branşta başlattığı kurslar ilçe genelindeki sanat merkezlerinde devam ediyor.

Meslek edinmek veya kendisini geliştirmek için kurslara kayıt yaptıran Büyükçekmecelilere, uzman eğitmenler tarafından eğitim veriliyor. 

Meslek sahibi oluyorlar

Kadınların yoğun ilgi gösterdiği Manikür ve Pedikür Teknikleri derslerine katılan kursiyerlere, hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde el ve ayak bakımına dair işlemler öğretiliyor.

Eğitim sonunda başarılı olan kursiyerlere, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek. Mezun olan kursiyerler, kazandıkları yeterlilikler doğrultusunda; kuaför salonlarında ve güzellik merkezlerinde çalışabilecekler.

 

büyükçekmece halk akademisi manikür pedikür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAVARAY İPTAL EDİLDİ
İDSO'DAN ATA'YA SAYGI KONSERİ