17 KASIM Cuma, 2017
ZABITALARI DİNLEDİ

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, zabıtayla kahvaltıda bir araya gelerek onlar dinledi

 ZABITALARI DİNLEDİ admin

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, mesai öncesinde Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli ile kahvaltıda bir araya geldi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yeni hizmete giren belediye binasında müdürlüklerle başlattığı kahvaltılı toplantılarını sürdürüyor.

Mesai öncesi saat 07:30’da gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Kazancı, Zabıta Müdürü İbrahim Kaya ve zabıta müdürlüğü personeli katıldı.

“Zor şartlarda, özveriyle çalışıyorsunuz”

Toplantıda konuşan Başkan Akgün, belediye binası inşaatı süresince her müdürlüğün farklı bölgelerde hizmet vermeyi sürdürdüğünü, binanın tamamlanmasının ardından tüm hizmetlerin yeni belediye binasında tek çatı altında toplanmasıyla hem Büyükçekmece halkının daha iyi hizmet alacağını, hem de belediye personelinin çok daha verimli hizmet verebileceğini belirterek; “Belediyemiz sınırları içerisinde beldemizin düzenini, halkımızın huzurunu ve sağlığını korumakla yükümlüsünüz. Zor şartlarda özveri ile görev yapıyorsunuz. İnsan yaşamının söz konusu olduğu her yerde görev ve sorumluluğu bulunan zabıtamız, belediyemizin halkımızın karşısındaki yüzüdür. Mesai saati gözetmeksizin, özverili ile çalışan zabıta müdürlüğü personelimize teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

büyükçekmece zabıta kahvaltı dr. hasan akgün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AİLELERE EKONOMİK OLMA DERSLERİ
MAĞDURİYETLER GİDERİLECEK