28 EKİM Cumartesi, 2017
İŞ ARAYANLAR BU ORGANİZASYON KAÇMAZ

Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece İŞKUR Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen “İş Veren- İş Gören” buluşmasında istihdam çözümleri geliyor

İŞ ARAYANLAR BU ORGANİZASYON KAÇMAZ admin

Büyükçekmece Belediyesi'nin düzenlediği "4. İş Veren - İş Gören" buluşması bu yıl da iş bulamayan Büyükçekmeceli vatandaşlara istihdam sağlayacak.

25 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek toplantıda, ilçede faaliyet gösteren çok sayıda firma yetkilisi, iş arayan vatandaşlarla bir araya gelecek. 

Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece İŞKUR Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen organizasyona ilçede faaliyet gösteren 28 firmanın yetkilileri katılacak. 

"Önce insan diyoruz"

"Hizmetin temeli sevgidir!" diyen ve vatandaşların sorunlarıyla her zaman yakından ilgilenen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz iş veren- iş gören buluşması sayesinde ilçedeki işsizlik oranını en aza indirmeyi hedefliyoruz. Büyükçekmece Belediyesi olarak her zaman için 'önce insan' diyoruz. Geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz toplantılardan çok verimli sonuçlar elde ettik. İş imkanı bulmak isteyen tüm vatandaşlarımızın maddi manevi yanındayız. İş bulmak isteyen tüm vatandaşlarımızı yeni hizmet binamızda gerçekleştireceğimiz buluşmaya bekliyoruz" dedi.

25 Ekim’de gerçekleşecek

İş arayan vasıflı-vasıfsız tüm vatandaşlar, 25 Ekim saat 10.00-16.00'da Büyükçekmece Belediyesi Yeni Hizmet Binası'nda gerçekleşecek olan "4. İş Veren -İş Gören" buluşmasına katılabilir.

 

büyükçekmece işkur işveren işçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARA YİNE ÇATALCA’YI ANLATTI
TRABZONLULAR FETHİ KUTLADI