07 NİSAN Cuma, 2017
KARA, DÜNYA ÇOCUKLARINI MİSAFİR EDECEK

Çatalca Belediyesi, dünya çocuklarını misafir etmeye hazırlanıyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluş tarihi olan 23 Nisan Çocuk Bayramı, her yıl Çatalca’da barış ve kardeşlik konseptiyle geçiyor

KARA, DÜNYA ÇOCUKLARINI MİSAFİR EDECEK admin

Dünya’nın birçok ülkesinden yüzlerce çocuk, renkli kıyafetleriyle, şarkılarıyla, danslarıyla Çatalca Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali’nde bir araya gelecek, Çatalcalı kardeşleriyle buluşacak.

Dostluk, kardeşlik ve barış tohumları ekiliyor

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçemizde gönüllü ailelere misafir olacak olan dünya çocukları, burada arkadaşlık edecekleri Türk çocuklarla tanışıp, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bayram tadında kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacak. Festival süresince bir arada kalan çocukların yüreklerine dostluk, kardeşlik ve barış tohumları ekilecek.

Dünya çocuklarını sizlerde evinizde gönüllü olarak misafir edebilir, Türk misafirperverliğini gösterebilir, kurulan dostluklar ile dünya barışına katkı sunarak kardeşlik adına bir adımda siz atabilirsiniz. Sizlerde Gönüllü Aile olmak isterseniz Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurabilirsiniz.

 

çatalca cem kara 23 nisan festival
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
IŞIĞIN İZİNDEN GİDEN ADAM
KERİMOĞLU: IRKÇILIK ENDİŞE VERİCİ