23 TEMMUZ Pazartesi, 2018
Başkan Alatepe’den esnaf ziyareti

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Cuma namazı sonrası Esenyurt Meydanı esnafını ziyaret etti. Başkan Alatepe ziyaret sırasında bir lokantada döner tezgahının başına geçerek döner kesti

 Başkan Alatepe’den esnaf ziyareti admin

Göreve geldiğinden bu yana her fırsatta halkla bir araya gelen Başkan Ali Murat Alatepe, vatandaşlarla sohbet edip hatırlarını sorarken, onların taleplerini de dinliyor. Başkan Alatepe, Cuma namazını  Serhan Tirit Merkez Camii’nde kıldı. Namaz sonrası camide Suriyeli Ömer Kattan’ın cenaze namazına katılan Başkan Alatepe, namaz çıkışı beraberinde başkan yardımcıları Togay Çoban ve Hayrettin Babahan ile birlikte Esenyurt Meydanı’nda esnafı ziyaret etti. Meydandaki  tüm işyerlerine giren Başkan Alatepe onlara bir istekleri olup olmadığını sordu. Esnafla birlikte çay içen Alatepe, vatandaşların taleplerini de dinledi. Ali Murat Alatepe, ziyaret esnasında bir lokantada döner tezgahının başına geçerek döner kesti.  

İlçedeki esnaf ve işadamlarını her fırsatta ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduğunu belirten Belediye Başkanı Alatepe, “Belediye olarak vatandaşlarımızı mahallelerinde, esnaflarımızı ve işadamlarımızı işyerlerinde ziyaret ederek hızlı ve etkili şekilde hizmet veren belediyecilik anlayışımız sürüyor. İlçedeki tüm muhtarlarımız, kurumlar ve sivil toplum örgütleriyle de sürekli irtibat halindeyiz. ‘Emrinizdeyiz’ sloganımız gereği Esenyurt’a hizmet için ne gerekirse yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

 

esenyurt belediyesi ali murat alatepe esnaf ziyareti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Esenyurt’tan güle oynaya vatan nöbetine
Dünyanın en iyi kültür ve sanat festivali başlıyor!