23 TEMMUZ Pazartesi, 2018
Kara'dan personeline nasihat

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın vatandaşın rahatı, huzuru için 9 yıldır gösterdiği dur durak bilmeyen çalışmalar, ekiplerinin de aynı titizlikle çalışmasına önderlik ediyor

Kara'dan personeline nasihat admin

Başarının sırrının işini, ‘severek ve isteyerek’ yapmak olduğunu her fırsatta dile getiren Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, başta kendi personeli olmak üzere gençlere, çocuklara da her zaman bu nasihatte bulunuyor.

“Çatalca Belediyesi olarak vatandaşlarımıza hizmet etmek görevimiz, işimizi sevgiyle, severek ve özveriyle yapmak ise bizim tercihimiz” şeklinde konuşan Başkan Kara, ekiplerinde yaz kış demeden aynı bilinçle hareket etmesini sağlıyor.

Çalışmalar sabahın erken saatlerinde başlıyor

Çatalca Belediyesi, halkımızdan gelen istek ve talepleri yakından takip ederek çalışmalarını bu kapsamda sürdürürken, geçtiğimiz ay ilçemizde var olan belediye ek hizmet birimlerine Muratbey Ek Hizmet Birimi’nin de katılması ile yoğun bir mesai ile bölgede ulaşılmadık yer bırakmıyor.

Yazın sıcağı, kışın soğuğu demeden, henüz gün ağarmadan görevlerine başlayan Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ibadethaneler, yol güzergâhları, caddeler, sokaklar, parklar ve piknik alanlarını yeni gün için vatandaşlarımızın kullanımına hazırlıyor.

Ekiplerimiz tarafından vatandaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için ilçemizin en ücra kesimlerine kadar ulaşılarak yapılan çalışmalar, ara vermeksizin devam ediyor.

 

çatalca belediyesi cem kara personeline nasihat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Esenyurt’tan güle oynaya vatan nöbetine
Dünyanın en iyi kültür ve sanat festivali başlıyor!