28 HAZİRAN Perşembe, 2018
Olta Balıkçıları Beylikdüzü'nde buluşacak

Beylikdüzü Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Geleneksel Olta Balıkçılığı Yarışması için başvurular başladı

Olta Balıkçıları Beylikdüzü'nde buluşacak admin

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün organizasyonuyla balık tutma hobisi olan olta balıkçılarını Gürpınar Sahili’nde buluşturacak olan yarışma, yine keyifli anlara sahne olacak. Yarışmaya katılmak isteyenlerin18-28 Haziran tarihleri arasında, www.beylikduzu.istanbul adresindeki online kayıt formunu doldurmaları ve sonrasında müdürlüğe gelerek ön kayıtlarını asıl kayıt haline getirmeleri gerekiyor.

“Beylikdüzü Denizle Buluşuyor” sloganıyla Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün Gürpınar Olta Balıkçıları Derneği işbirliğiyle olta balıkçılığını kamuoyuna tanıtmak, yarışma heyecanı ile olta balıkçılarını bir araya getirerek onları kaynaştırmak amacıyla düzenlediği Geleneksel Olta Balıkçılığı Yarışması için başvurular başladı. Yarışmaya katılabilmek için www.beylikduzu.istanbul adresindeki online kayıt formunun 28 Haziran Cuma günü mesai bitimine kadar doldurulması gerekiyor.

Yarışma 1 Temmuzda, 2 Ayrı Kategoride Yapılacak

Beylikdüzü’nün sahilleri, bu yıl da Olta Balıkçılığı Yarışması’na ev sahipliği yapacak. Yarışmaya, 18 yaş üstü, amatör-profesyonel balık tutma hobisi olan vatandaşlar katılabilecek. ‘Yemli Yarışma ve Uzaktan Hedef Vurma Yarışması’ olmak üzere iki kategoride yapılacak yarışmada,bir kişi tek branşa kayıt olabilecek. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Olta Balıkçılığı Yarışması 1 Temmuz 2018 Pazar günü yapılacak. Saat 15.00’da başlayacak olan yarışma 23.00’da sona erecek. Kıyasıya yarışların sonunda dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek. Yarışmayla ilgili tüm prosedüre ve online kayıt linkine www.beylikduzu.istanbul adresinden ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

beylikdüzü belediyesi ekrem imamoğlu balıkçılar beylikdüzünde buluşacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi İzleme Komitesi yarın toplanıyor
Türkiye için hayırlısı olsun