27 HAZİRAN Çarşamba, 2018
Çok sayıda mahallede çalışmalar sürüyor

İstanbul’un parlayan yıldızı Beylikdüzü’nde güçlü bir ulaşım ağı kuran Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaz aylarının gelmesiyle birlikte asfalt yenileme ve yama işlemlerine başladı. 2017 yılında 75 bin ton asfalt yenileme çalışması yaparak hedefledikleri rakama ulaşan ekiplerin bu yıl ki hedefleri ise 80 bin ton…

Çok sayıda mahallede çalışmalar sürüyor admin

İstanbul’un en çok göç alan ilçeleri içerisinde ilk sıralarda yer alanBeylikdüzü’nde, yaz aylarının gelmesi ve hava şartlarının da düzelmesiyle birlikte asfalt yenileme çalışmaları hızlandı. Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 10 mahallede ihtiyaç görülen noktalara asfalt yama ve serme işlemleri gerçekleştiriliyor.

Çalışmalarına aralıksız devam eden ekipler, Dereağzı Mahallesi’nde; Aslanağzı, Feyza, Müjde ve Uzman Sokakları, Gürpınar Mahallesi’nde Yahya Beyatlı Caddesi, Kavaklı Mahallesi’nde; Alaçam, Asuman, Atalay, Galip, Kardeşim, Uygur, Çayırbaşı, İffet, İzmir Konak, Şehit Ahmet ve Yıldız sokakları, Yakuplu Mahallesi’nde ise 228. ve 87. sokaklarındayeni yollar açmayı hedefliyor.

Bu yıl hedef 80 bin ton asfalt

2017 yılında 75 bin ton asfalt yenileme işlemi yaparak hedeflerine ulaştıklarını belirten Fen İşleri Müdürü Süleyman Gevezoğlu,2018 yılı için hedeflerinin 80 bin ton asfalt olduğunu söyledi. Uygun koşullar sağlandığı sürece her daim sahada görev aldıklarını vurgulayan Gevezoğlu ayrıca; 2018 yılında da 15 km yolu ilçeye kazandırmayı planladıklarını ifade etti.

 

 

beylikdüzü belediyesi ekrem imamoğlu yol çalışması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye için hayırlısı olsun
İstanbul’da 27 ilçede Erdoğan