28 HAZİRAN Perşembe, 2018
Ramazan Ayı Beylikdüzü'nde Musiki İle Sona Erdi

Beylikdüzü Belediyesi’nin bu sene de Yaşam Vadisi’nde düzenlediği Ramazan etkinlikleri, Beylikdüzü Musiki Derneği’nin Şef Oğuzhan Bolbol yönetiminde verdiği konserle son buldu

Ramazan Ayı Beylikdüzü'nde Musiki İle Sona Erdi admin

Vadiyi dolduran vatandaşlara seslenen Başkan Ekrem İmamoğlu, herkesin Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, "İstanbul'un en güzel parkı olmaya aday Yaşam Vadisi'nde bir ay boyunca karşınızda olduğumuz Ramazan etkinliklerinin son günündeyiz. Tüm sanatçılarımızı kutluyorum." dedi.

Bir ay boyunca Beylikdüzü halkına dopdolu bir Ramazan içeriği sunan Beylikdüzü Belediyesi, son düzenlediği etkinlikle nostaljik bir veda yaptı. Bu kez Yaşam Vadisi Sahnesi’nde Beylikdüzü Musiki Derneği’nin verdiği konser vardı. Şef Oğuzhan Bolbol’un yönetiminde başlayan konserde; sevilen makamların unutulmaz Türk Sanat Müziği parçaları icra edildi. Musiki korosu, izleyicilerinden büyük beğeni aldı.

"İlçemiz daha keyifli, daha huzurlu bir ilçe olsun"

Sanatçılara çiçek takdiminde bulunan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Koromuzun çok keyifli konserli oluyor. Musiki ve elbette sanatın her alanı insana büyük keyif katıyor. Beylikdüzü'nde böylesine değerli çok sayıda şahsiyet var. Belediye kursiyerlerimiz yeteneklerini ortaya koyarak çok güzel işler yapıyorlar. İlçemiz daha keyifli, daha huzurlu bir ilçe olsun. Tüm temennimiz bu. Müzik bizi birleştiriyor.Toplum adına güzel işler yapan herkesin alkışlanması lazım. O yüzden bu akşam buradayız." şeklinde konuştu.

"Dilerim ki doya doya bir bayram yaşarız"

İstanbul'un en keyifli köşelerinden birinde, Beylikdüzü'nde, Yaşam Vadisi'nde Ramazan aktivitelerinin yapıldığını söyleyen Başkan İmamoğlu, "Bugün, Ramazan'ın son günündeyiz. Belediyemiz olarak bu huzurlu ayın dinlenmek ve dinlemek, arınmak ve aydınlanmak tarafını iyi yönettiğimizi düşünüyorum. Ramazan'ın finalini de musiki koromuz başarılı şekilde yaptı. Dilerim ki üç gün boyunca doya doya bir bayram yaşarız. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum." ifadelerinde bulundu.

Huzur ve keyif içinde bir akşam geçiren ilçe halkının yanı sıra çocukları da unutmayan Belediye, konser öncesi “Şekerlerimiz Nerede” isimli Çocuk Tiyatro Oyunu’nu sahneledi. 

 

beylikdüzü belediyesi ekrem imamoğlu musiki sona erdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi İzleme Komitesi yarın toplanıyor
Türkiye için hayırlısı olsun