28 HAZİRAN Perşembe, 2018
Esenyurt Belediyesi'nden 14 Bin Çocuğa Bayram Hediyesi

Esenyurt Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde yaptığı kıyafet yardımı ile 14 bin çocuğun yüzünü güldürdü, 400 yetim de baştan aşağı giydirildi. 11 bin aileye dağıtılan tek kullanımlık kartlara da 75’er lira yüklendi

Esenyurt Belediyesi'nden 14 Bin Çocuğa Bayram Hediyesi admin

Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan incelemelerin ardından ihtiyaç sahibi aileler tespit edildi. Çocukların mutlu bir bayram geçirmesi için çalışma yapan müdürlük, bayram öncesi 14 bin çocuğa kıyafet, oyuncak ve çeşitli hediyeler dağıttı. Ayrıca ilçede yaşayan 400 yetim baştan aşağı giydirildi. 11 bin aileye dağıtılan tek kullanımlık banka kartlarına da 75’er lira yüklendi.

 Paylaşmanın en güzel örneklerinin bayramlarda yaşandığını ifade eden Sosyal Hizmetler Müdürü Derya Tanhal, “Esenyurt Belediyesi olarak çocuklarımızın yüzünü güldürmek için çalışıyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Her yıl yaptığımız bu yardımlarla binlerce ailenin ve çocuğun bayramda mahzun olmalarının bir nebze önüne geçmiş oluyoruz. Onların güldüğünü görmek bizim için ayrı bir mutluluk diye konuştu.

 

esenyurt belediyesi ali murat alatepe 14 bin çocuğa bayram hediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi İzleme Komitesi yarın toplanıyor
Türkiye için hayırlısı olsun