31 EKİM Salı, 2017
OKULLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Okullar Arası Futbol Turnuva start aldı

OKULLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI admin

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Okullar Arası Futbol Turnuvası, Nihat Yüceur Spor Tesisleri'nde oynanan maçlarla başladı.

Turnuvanın açılış maçı öncesi konuşan İlçe Gençlik Hizmetler ve Spor Müdürü Göksun Öz , tüm takımlara başarılar dileyerek dostluğun kazanmasını temenni etti. Göksun Öz, turnuvayı düzenlemedeki amaçlarının, Küçükçekmece’de öğrencilere sporu sevdirmek ve dostlukları pekiştirmek olduğunu ifade ederek, "Spor sayesinde okullar arasında yeni dostluk ve arkadaşlıklar oluşturmak istiyoruz" dedi.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, tüm sporculara başarılar dileyerek, spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceklerini ifade etti. 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Turnuvada, 10 grupta 31 kız,73 erkek futbol takımı olmak üzere 104 takımdan 1248 sporcu, 25 Ekim - 4 Aralık tarihleri arasında takımlarının başarısı için mücadele verecekler.

 

küçükçekmece turnuva okul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CUMHURİYET BAYRAMI’NA ÇOŞKULU KUTLAMA
ÇOCUKLAR ATATÜRK’ÜN İMZASINI ATTI