16 ŞUBAT Cumartesi, 2019
Güzel: Taşıma seçmenle gönül belediyeciliği olmaz

Çatalca Belediye Meclisinin2. Oturumuna da taşıma seçmen konusu damga vurdu.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi

Güzel: Taşıma seçmenle gönül belediyeciliği olmaz admin

Geçtiğimiz günlerde yapılan 2019 yılı Şubat Ayı Toplantısının 1. Birleşiminde kendi ve ailesinin evinde 59 taşıma seçmen bulunan AK Parti Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Adayı Mesut Üner’in kamuoyuna bir açıklama yapmaması gündeme otururken, bugün yapılan meclis toplantısında da CHP’li Meclis Üyesi Erhan Güzel tarafından konuya dikkat çekildi.


Vakit gerçekleri konuşma vaktidir
Mecliste gündem dışı söz alarak konuşma yapan CHP Meclis Üyesi Erhan Güzel kamuoyunun taşıma seçmen ile ilgili açıklama beklediğinin altını çizdi. Meclis Üyesi Güzel yaptığı konuşmada ilk meclis toplantısında yönelttiği sorulara halen cevap gelmediğini ifade ederek AK Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner’in kendisinin ve yakınlarının evinde yer alan 59 kişinin isimlerini ve hangi ilçelerden geldiklerini tek tek okudu. 


Belgeler ile konuşuyorum
Konuşmasında, “Ben belgeler ile konuşuyorum. Bugüne kadar bununla ilgili ne basına, ne kamuoyuna ne de meclisimize bir açıklama yapılmadı. Ben bunları bütün Çatalca’nın sesi olarak ifade ediyorum” sözlerine yer veren Güzel, “Şantiyelerde ki 8 konteynere 810 kişi taşıdınız. Gönül belediyeciliği insanların gönlünü yapmakla olur, taşıma seçmenle olmaz. Biz yıllardır hiçbir ayrım yapmadan herkese eşit hizmet götürdük, yine eşit hizmet anlayışımızla devam edeceğiz. Sizler ise bizi sayısal olarak geçmek için taşıma seçmen getirdiniz. Çatalca halkı bununla ilgili sizlerle her yerde yüzleşecek. Vakit gerçekleri konuşma vaktidir. Taşıma seçmenle ilgili her zaman konuşacağım, susmayacağım” şeklinde konuştu.

 

 

çatalca taşıma seçmen erhan güzel gönül belediyeciliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toprak: Kadının demokratik mücadelesini DSP’de devam ettireceğim
Başkan Akgün: Siz bize oksijen, rehber oldunuz

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi