01 ARALIK Cumartesi, 2018
Başarılara imza atan eğitmenler yemekte ağırlandı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi ve Spor Müdürlüğü eğitmenleri ile yemekte bir araya geldi

Başarılara imza atan eğitmenler yemekte ağırlandı admin

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi ve Spor Müdürlüğü eğitmenleri ile bir araya geldi.

Binlerce kişiye meslek edindirerek vatandaşlara birçok branşta eğitim veren Halk Akademisi eğitmenleri ve binlerce Büyükçekmeceli çocuğa spor alanında büyük başarılar kazandıran Spor Müdürlüğü eğitmenleri Kumburgaz Marin Princess’da düzenlenen öğretmenler günü yemeğine katıldı.

 

“Öğretmenler Günü kutlu olsun”

Büyükçekmece Belediyesi eğitmenleriyle 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bir araya gelen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Elleri öpülesi, kıymetli öğretmenlerimizi ve canla başla çalışarak tüm Büyükçekmece aileme spordan halk oyunlarına, etüt merkezlerimizden resim derslerine kadar emek veren tüm eğitmenlerimizi kutluyorum. Büyükçekmece’yi ileriye taşıyacak olan gençlerimizi yetiştiren öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Büyükçekmece Belediyesi’nde çalışan tüm eğitmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda ilerleyen ve geleceğimizin mimari tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

Vatandaşlar tarafından büyük beğeni topluyor

Liseye giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilere TEOG kursu eğitimi de veren halk akademisi eğitmenleri binlerce Büyükçekmeceli kadına el sanatları ve meslek edindirme kursu eğitimleri vererek sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalarıyla büyük beğeni topluyor. Büyükçekmece’de ikamet eden çocuklar için spor alanında yüzlerce kategoride eğitim veren Spor Müdürlüğü eğitmenleri de geleceğin yıldız sporcularını yetiştirerek büyük başarılara imza atıyor.

dr. hasan akgün halk akademisi spor müdürlüğü eğitimen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hançerli Avcılar’ı gençlerle yönetmek istiyor
Küçükçekmece’de 2 ton kestane dağıtıldı