19 AĞUSTOS Pazar, 2018
19.Erguvan Festivali İçin Heyecanlı Geri Sayım

Çatalca Belediyesi tarafından 30 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 19. Erguvan Festivali için geri sayım başladı, hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor

19.Erguvan Festivali İçin Heyecanlı Geri Sayım admin

Sanat, spor, müzik ve birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan 19. Erguvan Festivali’ne sayılı günler kaldı. Festival heyecanının tüm Çatalca’yı sardığı bu günlerde Çatalca halkının huzuru ve mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın talimatları doğrultusunda hazırlıklar ara vermeksizin sürdürülüyor.

Birbirinden renkli, keyifli ve eğlenceli etkinliklerin yer alacağı festival için son hazırlıkların masaya yatırıldığı bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Hazırlıklar Son Aşamada

Çatalca Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Çatalca Belediyesi Başkan Yardımcılarından oluşan Festival Komisyonu, birim müdürleri ve belediye personeli ile birlikte festival hazırlıklarının son aşamalarını değerlendirdi.

4 gün sürecek ve içinde birbirinden eğlenceli ve bilgilendirici etkinliklerin yer aldığı 19.Erguvan Festivali için tüm hazırlıklarda son aşamaya gelinmiş durumda.

çatalca belediyesi cem kara erguvanlı festival için geri sayım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bisiklet hediyesi yerine kitabı tercih etti
Büyükçekmece muhteşem bir camiye daha kavuştu