28 EKİM Pazar, 2018
Ücretsiz tiyatro ve sinema perdelerini açtı

Çocuklar ve yetişkinler için ücretsiz tiyatro ve sinema gösterimleri düzenleyen Beylikdüzü Belediyesi, yeni kültür sanat sezonuna dopdolu bir programla girdi. Beylicium AVM’de bulunan Beylikdüzü Belediye Tiyatrosu ve Sinemaları’nda, birbirinden sürükleyici filmler ve eğitici çocuk oyunları izleyicilerle buluşuyor.

Ücretsiz tiyatro ve sinema perdelerini açtı
Ücretsiz tiyatro ve sinema perdelerini açtı admin

Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, ücretsiz tiyatro ve sinema gösterimlerine yeni sezonda da devam ediyor. Dolu dolu bir programla perdelerini açan Beylikdüzü Belediye Tiyatrosu ve Sinemaları, birbirinden güzel oyun ve filmleri seyirciyle buluşturuyor.

 

Hem Çocuklara Hem Yetişkinlere Hitap Ediyor

Tiyatro ve sinemanın en güzel örneklerini vatandaşlarla ücretsiz olarak buluşturan Beylikdüzü Belediye Sinemaları’nda ekim ayında yetişkin sinemaseverler “Dev Avcısı Jack, Harry Potter Sırlar Odası” filmlerini; çocuklarsa ‘Robinson Ailesi ve Winnie The Pooh’ adlı filmleri izleyebilirler. Çocuklar için eğitici ve eğlenceli tiyatro oyunlarının sahnelendiği Beylikdüzü Belediye Tiyatrosu’nda ise “Sevimli Dev” isimli oyun, minik tiyatroseverlerle buluşacak.

Beylicium AVM’nin 2’inci katında yer alan Beylikdüzü Belediye Tiyatrosu’nda sahnelenecek oyunlar ile 4’üncü katında yer alan BelediyeSinemaları’nda gösterilecek filmlerin ücretsiz biletleri AVM’nin 3.katındaki gişeden temin edilebilir. Vatandaşlar, Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ücretsiz tiyatro ve sinema gösterimleriyle ilgili detaylı bilgiye ise 444 09 39 numaralı hattı arayarak ulaşabilirler. 

 

 

beylikdüzü ücretsiz tiyatro sinema
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akgün: Cumhuriyet yoksa özgürlükte, gelecekte yoktur!
BAKIRKÖY’DE CUMHURİYET BALOSU VE UMUT AKYÜREK KONSERİ