-
Kara seçim stantlarını ziyaret etti 24 Haziran da yapılacak olan seçimler dolayısıyla Çatalca Cumhuriyet Meydanında kurulan siyasi partilerin seçim stantlarını ziyaret eden Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, partililerle sohbet etti
-
Kara Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti
-
ALS hastalığına dikkat çekildi Beylikdüzü Belediyesi, ALS Farkındalık ayı dolayısıyla düzenlediği seminerle ALS Hastalığı’na dikkat çekti
-
Nakkaş’da yine hüzün vardı Şehit Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker, şehadetinin birinci yılında düzenlenen programla anıldı
-
Hizmet kalitemiz hergün artıyor Yeni Mahalle’nin ihtiyaçlarını ve Büyükçekmece Belediyesi’nin hizmetlerini değerlendiren Muhtar Şenol Yeşilırmak, istek ve şikayetlere hemen dönülüyor diyerek belediyenin hizmetlerini övdü
-
-
Alatepe’den şampiyon güreşçilere tesis sözü Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, kendisini ziyarete gelen Milli Güreşçi Rıza Kayaalp ve beraberindeki genç şampiyonlara kamp yapabilecekleri bir tesis sözü verdi.
-
Sunay Akın’la geçmişe yolculuk Beylikdüzü Belediyesi’nin geleneksel Ramazan etkinliklerine konuk olan usta şair, gazeteci, yazar ve modern çağ meddahı Sunay Akın, “İstanbul’un Sırları” konulu gösterisiyle büyük beğeni topladı
-
Beylikdüzü’ne bir park daha Beylikdüzü Belediyesi Makyol Yaşam Parkı ve Kırlangıç Yaşam Alanları Otoparkı, Barış Mahallesi’nde düzenlenen törenle açıldı
-
Çatalcalı Karadenizliler iftarda buluştu Çatalca Karadenizliler Derneği, üyeleri ile birlikte iftarda bir araya geldi. Çatalca’daki Karadenizlileri bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Çatalca Karadenizliler Derneği Başkanı Mehmet Bayram Bektaş, amaçlarının güçlü ve anlamlı birliktelikler olduğunun altını çizdi
-
-
Milli Güreşçi Rıza Kayaalp, binlerce Esenyurtlu sporcuyla iftarda buluştu Dünya şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Esenyurt Belediyesi’nin hizmet verdiği 100 bin kayıtlı sporcunun bir bölümü ve aileleriyle iftarda bir araya geldi
-
Üniversite Öğrencilerinin Ses Getiren Fikirleri Yarıştı Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa tarafından bu yıl ‘Ses Getiren Bir Fikir Ver’ mottosuyla gerçekleştirilen Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın ödül töreni, Sabancı Center’da gerçekleştirildi
-
-
Büyükçekmece, doğayla iç içe muhteşem bir sosyal tesise daha kavuşuyor Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımına devam edilen Celaliye Çamlık Sosyal Tesisi sunacağı sosyal ayrıcalıkların yanı sıra doğayla iç içe olması nedeniyle farklılık yaratıyor
-
-
İstanbul’un Fethi’nin 565. Yıldönümü kutlandı Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, İstanbul’un Fethi’nin 565. Yıldönümü Kutlama programına katıldı
-
Bir Arada Yaşama Kültürünü Öğrendiler Beylikdüzü Belediyesi, Yüksek Öğrenimde Rehberliği Tanıtma ve Rehber Yetiştirme Vakfı (YÖRET) işbirliği ile gerçekleştirilen "Vurma, Konuş Projesi” kapsamında, Beylikdüzü’nde yaşayantoplam 48 çocuğa ulaşarak çocukların şiddetten uzak ve barışçıl davranışlar geliştirmelerini sağladı
-
Esenyurt’ta engellilere özel sosyal tesis Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, engelliler için ücretsiz yararlanacakları özel bir sosyal tesis yapılacağı müjdesini verdi
-
Başkan Akgün, din görevlilerini iftar yemeğinde ağırladı Her akşam farklı bir mahallede iftar sofralarında vatandaşlarla buluşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bu kez de ilçede görev yapan müftüler ve diyanet görevlileriyle orucunu açtı