18 OCAK Perşembe, 2018
GAZİLERİMİZİN “ŞEHİTLERİMİZE GİDİYORUZ” PROJESİNE AVCILAR BELEDİYESİ ULAŞIM DESTEĞİ VERDİ

Avcılar Muharip GazilerDerneği tarafından gerçekleştirilen Avcılar Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün destek olduğu projeye Avcılar bölgesinden Gaziler katıldı. “Şehitlerimize Gidiyoruz” projesikapsamında, Avcılar’lı Gaziler yurdun birçok yerine ziyaretler gerçekleştirerek şehitlerimizi andılar. Program en son olarak Sarıkamış 103. Yıl törenlerinde sona erdi. 26 aralık 2017 günü Çanakkale’den alınan toprak 7 Ocak 2018 günü Sarıkamış felaketinin 103. Yılında Sarıkamış’a bırakıldı

GAZİLERİMİZİN “ŞEHİTLERİMİZE GİDİYORUZ” PROJESİNE AVCILAR BELEDİYESİ ULAŞIM DESTEĞİ VERDİ admin

Avcılar’dan yola çıkan ekip, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ı ve Yozgat İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu’nu ziyaret ederek Avcılar Belediyesi Başkanı Handan Toprak’ın gönderdiği hediyelerini teslim ettiler. Düzenlenen akşam yemeği organizasyonundan sonra Gaziler, Kars’a doğru yollarına devam ettiler.Sarıkamış yürüyüşü etkinliğine katılarak Şehitler için yapılan törene katıldılar.

Avcılar Muharip GazilerDerneği’nin yaptığı açıklamada; “ "Şehitlerimize Gidiyoruz" projemiz kapsamında Sarıkamış’taki törenlere gitmek için Avcılar’daki derneğimizde toplandık. Bu onurlu, gururlu törenlere gitmek için bizlere katılan, beraber olan tüm Kahraman Gazi arkadaşlara, 90 bin şehitimizin izinde yürümemize olanak sağlayan başta Avcılar Belediye Başkanı Sn. Dr. Handan Toprak Benli’ye ve emeği geçen herkese çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.” denildi.

avcılar belediyesi handan toprak şehitler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN AKGÜN: TAKIMIMIZI CANI YÜREKTEN KUTLUYORUM
BAŞKAN HASAN AKGÜN: HER AN OLACAKMIŞ GİBİ DEPREME HAZIRIZ