Reklamı Geç
13 MAYIS Cumartesi, 2017
ÇATALCA BELEDİYESİ KARATE TAKIMI AYAKTA ALKIŞLANDI

3/4/5/ Mart’ta İstanbul Bağcılar Olimpik Spor salonunda 30.Uluslar Arası Boğaziçi Karate Şampiyonasında da aldığı derecelerle ayakta alkışlandı

ÇATALCA BELEDİYESİ KARATE TAKIMI AYAKTA ALKIŞLANDI Feriha Muştu

Çatalca Belediyesi Karate Takımı başarıdan başarıya koşuyor. 24 /25 /26Şubat’ta Çatalca Kestanelik Mahallesi’nde yapılan İller Arası Karate Lig Şampiyonasında gösterdiği üstün başarı ardından 3 /4 lig şampiyonası/5/ Mart’ta İstanbul Bağcılar Olimpik Spor salonunda 30.Uluslar Arası Boğaziçi Karate Şampiyonasında da aldığı derecelerle ayakta alkışlandı.

Çatalca Belediyesi karate takımı 30. Uluslar Arası Boğaziçi Karate Şampiyonasına katıldı. 25 ülke, 1476 sporcunun yarıştığı ve 3 gün süren müsabakalara 34 sporcuyla katılan takımşampiyonada 1 altın, 7 gümüş, 14 bronz madalya ve 3’te kupa alarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.Sonderece çekişmeli ve yoğun katılımla gerçekleşen şampiyonaya ülkelerin milli takım düzeyinde geldiği gözlenirken,Çatalca BelediyesiKarate Takımının başarılarıBelediye Başkanı Cem Kara tarafından da gurur verici olarak nitelendirildi. Başkan Cem Kara sporcuları tebrik ederkençocuklarına spor konusunda destek veren anne babaları da kutladı.

çatalca belediyesi karate lig şampiyonası cem kara spor bronz madalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN AKGÜN ACIMIZ ÇOK BÜYÜK
TGC: GAZETECİLERE BASKILAR ENDİŞE VERİCİ