06 AĞUSTOS Pazar, 2017
TRABZON SPOR'UN 45. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

Trabzonspor kuruluşunun 50'nci yılını İstanbul'da doyasıya kutladı. Gündüz konserlerle başlayan kutlama, '1 Meş'ale de Sen Yak' etkinliği ile sona erdi.

TRABZON SPOR'UN 45. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

Sütlüce Sahili'nin kenarında toplanan yüzlerce taraftar, meşalelerle sahili bordo-mavili renge boyadı.     

  Zeki Gökçe- İstanbul

Trabzonspor taraftarları, Haliç’te bir araya gelerek bordo-mavili kulübün 45. kuruluş yıldönümünü binlerce meşale yakarak kutladı.

Trabzonspor’un 45. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Haliç’te düzenlenen binlerce Trabzonsporlunun katıldığı etkinlik, gövde gösterisine dönüştü

Sürekli tezahuratlar yapan Trabzonspor taraftarları özellikle şike sürecinde Trabzonspor’un hakkını gasp ettiği tescillenen isim ve kurumlara küfür yağdırdı.

Sütlüce de yapılan bu etkinlikte yaklaşık 3000 Trabzonsporlu meşale yaktı ve Haliç de güzel bir anbians oluştu. Etkinlikte Apolas lermi adlı sanatçı okuduğu marş ve türkülerle horonlar oynadılar ve etkinlik alanında açılan Kızılay çadırında Trabzonsporlular kan verme yarışına girdiler. Kan veren Trabzonspor taraftarlarına da Trabzonspor başkanı Muharrem Usta forma hediye etti. Bu etkinliğe Trabzonspor başkanı Muharrem Usta yöneticilerden Gencağa Meriç, Coşkun Bülbül katıldı.

Dikkat çeken konu ise İstanbul da bulunan sivil Toplum kuruluşlardan ve taraftar derneklerinden sadece Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği yönetimi başkan İsmail Turgut Öksüz ve yönetim kurulu oradaydı.

tarabzonspor 45. kuruluş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KÜÇÜKÇEKMECE’DE ASFALTLAMA SON SÜRAT
BAŞKAN KARA, BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRİYOR