“Küçükçekmece istiyor, değişim geliyor”

Avcılar Belediyesi eski Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Baykal, Küçükçekmece Belediye Başkanlığı’na gözünü dikti. Baykal, CHP cephesinden Küçükçekmece’de ilk aday adaylığını açıklayan isim oldu

YEREL - 2018-09-01 12:53:37

"Küçükçekmece için ya olacağız ya olacağız. Küçükçekmece istiyor, değişim geliyor. Biz bu sloganla yola çıktık ve inandık " sloganı ile aday adaylığı girişimini gerçekleştiren Baykal yaptığı basın açıklamasında Küçükçekmece’ye CHP zaferi vaat etti.

 

İşte Baykal’ın açıklaması:

Avcılar’da 4,5 yıllık onurlu mücadelemizde nice badirelerden geçtik. Nice zorluklarla karşılaştık. Bugün bu zorlukların üstesinden gelebilmiş olmanın sayesinde buradayız Allah'ın izniyle her daim de olacağız. Bugün varsak bunun şeref payesi dürüst siyaset anlayışımızdır. Bizim Tarafımız Cumhuriyet Amacımız Hizmettir. Bu itibarla Küçükçekmece için yola çıktık. Gönlümüzde Küçükçekmece sevgisi ile gelecekte daha huzurlu gelişmiş bir Küçükçekmece varlığı arzusundayız. Bu yola çıkarken milli ve manevi değerleri düşündük. Mücadelemizde karşımızda duranlara sağ olsunlar dedik. Sükut kadar sessiz kaldık ama küsmedik. Unutulsak ta unutmadık, bu süreç içerisinde Avcılar için de ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Avcılar Belediye Başkanı Dr.Handan Toprak Benli’ye de birlikte geçirdiğimiz süreç için teşekkür ediyor bundan sonra ki süreçte başarılar diliyorum. "

 

YEREL SEÇİMLER BİR SONRAKİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN KRİTİK NOKTAYI BELİRLEYECEKTİR

Önümüzde yerel seçimler bir sonraki Cumhurbaşkanlığı seçiminin provası olacaktır. İktidar partisi olmak yerel seçimlerde ki üstün başarıdan geçmektedir. Büyükşehirlerin alınması ve ilçe belediye sayısının arttırılması ileriye dönük iktidarı getirecektir. Bu bağlamda Küçükçekmece için yola çıkarken aslında emanetimizi geri almak için yola çıktık.

Günün Diğer Haberleri

“Bu mutluluk şehrini hep birlikte yaptık!”

12:28 - YEREL

Çalık: Spora ve sporcuya her zaman destek olacağız

17:46 - YEREL

Çapan, CHP adayı için sahaya çıktı

10:45 - YEREL

“Amatör Denizcilik Belgesi” sınavına yoğun ilgi

10:45 - YEREL

Toprak: Kadının demokratik mücadelesini DSP’de devam ettireceğim

17:05 - YEREL

Başkan Akgün: Siz bize oksijen, rehber oldunuz

12:05 - YEREL

Kalbim Seni Sevdi Çatalca...

12:01 - YEREL

Sevgi her engeli aşar

12:00 - YEREL

Azmi Ekinci’den Esenyurt’ta toplu ulaşımı rahatlatacak girişim

11:00 - YEREL

Uysal: İstişare ile karar alacağız

22:29 - YEREL