Vatanın namusuna sahip çıkılmıştır

Beylikdüzü’nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde yapılan programda söz alan AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık, Cumhuriyetin kurucusu Atatürk’ün size ölmeyi emrediyorum ile darbe gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşı meydanlara davet etmesini aynı irade olarak niteledi ve o gece sokağa çıkanların vatanının namusuna sahip çıktığını ifade etti

YEREL - 2018-07-16 12:25:25

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla Beylikdüzü’nde yapılan  programda konuşan AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık, Tük milletinin  mukaddes değerler uğruna can vermekten kaçınmayacağını söyledi.  

Çanakkale’de, Dumlupınar’da ve İzmir’de gösterilen fedakarlığı ve özveriyi 15 Temmuz’da sokaklara taşarak gösterdiğini ifade eden Işık, Milletin vatanın namusuna sahip çıktığını vurguladı.

 

Beylikdüzü 15 Temmuz Şehitler Parkında Beylikdüzü Kaymakamlığı, belediyesi ve siyasi partilerin katılımı ile gerçekleştirilen programda söz alan AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık, 15 Temmuz hain kalkışmada şehir olanları rahmetle andıktan sonra günün önemine değin bir konuşma yaptı.   Işık, Cumhuriyetin kurucusu Atatürk’ün size ölmeyi emrediyorum ile darbe gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşı meydanlara davet etmesini aynı irade olarak niteledi. Işık konuşmasında şunları söyledi:  

 Evlatsız olur vatansız olmaz

“15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü’nün ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Milletimiz tarihinin her döneminde inancı, vatanı, bağımsızlığı, bayrağı ve ezanı gibi mukaddes bildiği tüm değerler uğruna can vermekten hiçbir zaman çekinmemiştir. Bugün 34 farklı ülkede 78 ayrı şehitliği olan başka bir millet bulamayız. Milletimiz yüzyıl önce dilim dilim doğramak ve küçük parçalar halinde yutmak için kurulan bu düzeni Çanakkale’de, Dumlupınar’da, İzmir’de nasıl bozduysa Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, size ölmeyi emrediyorum dediğinde siperden fırlayan irade nasıl bizsek 15 Temmuz Gecesi de ayni şekilde demokrasinin namusuna sahip çıkmak için bizleri meydana davet eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına da kulak vererek milletimizi vatanımızın namusuna sahip çıkan bu millet bu aziz vatandaşlarımız olmuştur. Ben kendilerini tekrar teşekkür ediyorum. Aziz şehitlerimizi evlatsız olur vatansız olmaz diyerek can veren şehitlerimizi Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize hayırlı şifalar diliyor, sizleri saygıyla selamlıyorum.”

Günün Diğer Haberleri

Başkan Alatepe vatandaşın piknik sofrasında

14:40 - YEREL

Omurga Sağlığı Eğitimi

14:03 - YEREL

Türkiye’nin ilk ekolojik bulvarı Büyükçekmece’de

10:16 - YEREL

Başkan Akgün yoğun mesaisini sürdürüyor

10:08 - YEREL

“Bütün dünyayı Beylikdüzü Klasik Günleri’ne bekliyoruz”

12:29 - YEREL

Başkan Alatepe’den esnaf ziyareti

17:35 - YEREL

Başarılarımızı Başkanımıza Borçluyuz

14:23 - YEREL

Esenyurt’tan güle oynaya vatan nöbetine

12:22 - YEREL

Dünyanın en iyi kültür ve sanat festivali başlıyor!

12:02 - YEREL

İmamoğlu: “Beylikdüzü İçin Gurur Dolu Bir Akşam”

11:35 - YEREL